Magdalena Łubkowska

Urodzona w 1981 r. w Knurowie. W latach 2005 – 2019 nauczyciel języka polskiego w Czerwionce – Leszczynach, obecnie nauczyciel bibliotekarz w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Żywcu. Uzależniona od książek, poezji i biegania. Miłośniczka kotów.
Laureatka konkursów poetyckich. Tegoroczna finalistka XXVII Międzynarodowego Konkursu Poetyckiego „O Złote Cygaro Wilhelma”. Publikuje na własnej stronie FB „Poetyc-kie poddasze” oraz w grupach poetyckich. Jej wiersze pojawiają się również na blogach „Poe-zja na każdy dzień” i „Tomikovo”, na stronie „FONT – fundacja & wydawnictwo”, a także w antologiach wydawnictw: Stowarzyszenie Autorów Polskich / Oddział Warszawski II (patro-nat wydawniczy), „Dobrota”, „KryWaj”, „Poetariat”, Oficyna Wydawnicza „TAD – AD”, „Edu – Art”, Fundacja „Kamena Łódź”, Warszawska Firma Wydawnicza.
Brała udział w poetyckich audioantologiach „Nastroje” i „Nadzieja” (wydawnictwo: „PS Cezary Papaj”, Aneta Mazurek „Studio Otwarte”). Współpracuje z wydawnictwem
„PS Cezary Papaj” – korekta/audiokorekta.
Wydała audiotomik „Ona i On” (wyd. „PS Cezary Papaj”) oraz trzy tomiki drukiem: „Cienie moich tęsknot”, „Dziewczynę w papierowej sukience” i „Ostatni koniec świata” (wyd. „Studio Reklamy Adfactory”).

Moje wiersze